Ана Николиќ доживеа НЕЗГОДА на сцена: На пејачката и се лизна топот на настап, видеото го ЗАПАЛИ интернетот (ВИДЕО)

22 мај, 20220
ana-1

Видеото стана вирално на социјалните мрежи

Видеото на Ана Николиќ од еден од нејзините настапи ги обиколи социјалните мрежи, а многумина го видоа моментот кога на пејачката и испаднаа градите од минијатурниот топ што го носеше.

Имено, во моментот кога пејачката и „блесна“ она што не смееше да се види, пејачката само продолжи да пее, не грижејќи се што се случило.

Според гостите во клубот во кој настапувала, кои исто така го забележале моментот, Ана на сцената излегла пресреќно, а цело време играла и пеела.

Видеото може да го погледнете ОВДЕ.

Судејќи по коментарите, на некои не им се допадна настапот на Ана, но има повеќе кои ја поддржуваат пејачката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber