Ана Николиќ лудо се забавуваше среде ноќ! Пејачката танцува во градник и чорапи пред зградата (ВИДЕО)

9 јануари, 20220
ana_nikolic

Пејачката Ана Николиќ неодамна откри дека „се изгладнува за да изгледа убаво“, а сега своето извајано тело го покажа во видео објавено на Инстаграм.

На снимката, поп-пејачката е облечена во розова бунда, хулахопки и градник додека танцува и се витка во паркот пред зградата. Ана среде ноќ се нашла во необична акција, најверојатно поради професионално снимање, но снимката направена со телефонот покажа како таа се забавува.

Изгубив повеќе од 50 килограми. Во еден момент тежев дури 105 килограми. Процесот на промена не беше лесен, имаше подеми и падови, но секогаш верував дека повторно ќе бидам онаа старата Ана. Покрај се’, јас сакам да тренирам! Од кога знам за себе сум активна. Или вежбам или танцувам, но никогаш не мирувам. Со вежбање, ја исфрлам негативната енергија, гневот, па дури и тагата. На прво место да се здебелам влијаеше мојата бременост, но нема да лажеме, јадев многу“ – неодамна призна Ана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris