Андрија Милошевиќ драстично ослабе: На диета сум, се грижам за себе, ова е мојата самодисциплина

23 мај, 20220
jesensamuraja031020160012-830x0

– На слабеењето не влијаеја деловните и приватните обврски, околу бебето – изјави Милошевиќ

Популарниот актер Андрија Милошевиќ драстично ослабе, а како што кажа е на диета и за неколку месеци се најави себе како новиот Андрија.

Андрија ја водеше прес-конференцијата на „Белградски синдикат“ по повод големиот концерт на Ташмајдан што ќе се одржи на 11-ти јуни, а кога се појави многумина беа изненадени од неговиот изглед.

– На диета сум, малку се занимавам со себе. Секогаш си го правам тоа, слабеам малку, па малку се дебелеам, па пак… – изјави Милошевиќ.

-Сега решив, со оглед на тоа што ќе снимам цело лето и дека немам време и дека нема да имам одмор, па во септември кога ќе ви претставам нешто ново што го работам, тогаш ќе ме видите мене целосно нов – додаде Андија.

На прашањето каков е новиот проект и дали е поврзан со здравјето, тој одговори:

– За здравје, за изглед, се што сакаат младите денес.

beogradskisindikatkzn180520220033-830x0
beogradskisindikatkzn180520220031-830x0
beogradski-sindikat-10-830x0
beogradski-sindikat-8-830x0
beogradski-sindikat-7-830x0
beogradski-sindikat-6-830x0

Иако неодамна стана татко, а покрај многуте деловни обврски, троши време и се грижи за својот наследник, вели дека тоа не влијаело на неговата тежина.

– На слабеењето не влијаеја деловните и приватните обврски околу бебето, тоа е мојата, да речеме, самодисциплина – заклучува Милошевиќ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber