Балканот полуде околу оваа приказна: Маријана Зоњиќ ги подгреа приказните за наводната афера со Аца Лукас – „Јас не знам ни која е таа“

4 август, 20220
676 (3)

Маријана Зоњиќ и Далила Драгојевиќ го започнаа своето пријателство во „Задруга 5“, каде кон крајот на шоуто станаа најдобри другарки. Двете неодамна се најдоа во Црна Гора каде уживаат во одморот и лудо се забавуваат.

Имено, тие две се дружеа во Будва на настапот на популарниот фолк пејач, Аца Лукас, каде уживаа веднаш до него. Сето ова не би било чудно, доколку претходно веќе не се зборуваше за наводната афера на Маријана и Лукас. И додека различни извори велеа дека биле интимни, Лукас тогаш тоа го негираше.

– „И мене Мадона ми се јави во четвртокот. ‘Шта је баби мило, то јој се и снило’. Не знам ни која е таа“ – изјави Лукас за целата приказна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit