Била во брак со неговиот најдобар пријател, па му родила дете: По 13 години заедно конечно ја запросил!

13 јануари, 20220
Simon-Cowell-ab12c5b

Сајмон има 62 години и долго време вели дека воопшто не верува во брак. Сепак, се чини дека настаните во неговиот живот во последните неколку години го променија неговото верување. Имено, познатиот ловец на таленти се здобил со тешка повреда, ја скршил половината, а со него цело време била токму Лорин, пишува Лепаисрекна.

Тој успешно се опорави од повредата, но епидемијата на корона вирусот ги натера двајцата љубовници да поминуваат повеќе време заедно отколку што беше случајот порано. Нивната љубов, под овие околности, едноставно процвета. Како што изјави еден од пријателите на Сајмон за англиските медиуми, водителот конечно сфатил дека Лорин е вистинската жена за него.

Who is Simon Cowell's fiancee Lauren Silverman?

Така престојот на Барбадос го искористил да клекне пред децата и да ја запроси убавата Лорин. Таа веднаш кажала „да“, а датумот на венчавката засега не е познат. Инаку, парот го има синот Ерик, додека Лорин од првиот брак го има синот Адам. Исто така, Сајмон и Лорин се исклучително богати – магнатот од шоу-бизнисот се стекна со богатство кое се проценува на повеќе од 700 милиони долари.

Злите јазици не пропуштаат да ве потсетат дека Сајмон ја „киднапирал“ оваа богаташка Американка од нејзиниот пријател Ендру Силверман, со кој била во брак во моментот на средбата со водителот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris