Бруталната Карлеуша замеша со задникот низ ходникот на хотелот: На главата марама, а кога се сврте направи хаос

4 декември, 20220
jelena-karleusa-foto-nikola-tomic-13copy3000x2000-830x0

Карлеуша повторно ги поместува границите

Поп дивата Јелена Карлеуша внимателно избира стајлинзи кога се во прашање настапите кои секогаш привлекуваат најголемо внимание, а така беше и овој пат.

Имено, Јелена синоќа настапи во еден германски клуб, а за нејзината комбинација за истиот се уште се зборува.

Карлеуша пред настапот објави неколку фотографии и ги воодушеви следбениците на социјалната мрежа Инстаграм.

Горе пејачката имаше марама, а долу секако беше облечена попровокативно.

Видеото може да го погледнете ОВДЕ.

Коментарите под објавата само се нижеа, а корисниците на социјалните мрежи го пофалија храброто издание на поп пејачката.

 

Screenshot 2022-12-04 175254
Screenshot 2022-12-04 175320
Screenshot 2022-12-04 175337

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş