Вака изгледала Лепа Брена како ТИНЕЈЏЕРКА: Долга црна коса, тенки усни, ВЕЃИ како ПИЈАВИЦИ, само по ЕДЕН детал може да ја ПРЕПОЗНАЕТЕ

9 септември, 20220
21318_pjimage-censored_f

Лепа Брена како тинејџерка изгледала сосема поинаку

Титулата на една од нашите најголеми балкански ѕвезди на естрадното небо секако ја зазема Лепа Брена. Брена беше многу талентирана девојка, надарена за музика, па не е ни чудо што нејзината кариера трае веќе 40 години.

Денес исто така важи за една од најубавите жени на јавната сцена, а она што многумина не го знаат е како изгледала Брена како мало девојче.

Како девојче, Брена прво имала кратка руса коса, а потоа ја бојадисала во црно, а пејачката одамна е русокоса. Иако промената е голема, Брена денес ја задржа блескавата насмевка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit