Ваква досега не сме ја виделе: Брутално издание на Анастасија Ражнатовиќ (ФОТО/ВИДЕО)

12 јануари, 20220
93fedb33e01e9f6edbce8836a2e84893a94ec64b

Младата и атрактивна пејачка ја воодушеви публиката со нов спот

Анастасија Ражнатовиќ реши да ги израдува своите обожаватели со новата песна наречена „Убиец“.

Иако сме навикнати таа секогаш да е средена и дотерана, Анастасија никогаш не изгледала подобро. Новата песна зборува за љубовниот однос на еден пар кој е обземен од разни настани. Иако песната привлече големо внимание на фановите, она што се дебатира на социјалните мрежи е изгледот на Анастасија, па многумина оставаат коментари дека таа изгледа „брутално“ добро.

Видеото е снимено на крајот на декември 2021 година на неколку локации.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris