Вики и Цеца воодушевија со СТАЈЛИНЗИТЕ: Едната закопчана до грло, а другата ги истакна сите атрибути (ФОТО)

11 јануари, 20220
Ceca-i-Viki

Нема да знаете која прво да ја погледнете

Пејачката Вики Миљковиќ дојде на снимањето на емисијата „Ѕвезде Гранда“ во многу провокативно издание.

Таа беше облечена во краток фустан со длабоко деколте, а сите погледи беа вперени во неа.

Мажите не знаеја дали да ги погледнат нејзините извајани нозе или бујните гради, а потоа и се придружи нејзината колешка и кума Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Цеца за разлика од Вики беше целосно закопчана и цела во црно.

Таа беше облечена во ролка фустан, чизми и сако, додека косата и беше собрана во високо репче.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris