Времето за неа застанало: НЕДА УКРАДЕН никогаш поубава во осмата деценија од животот, го прослави роденденот со внуците (ФОТО)

18 август, 20220
0d2265d28ea3a3e8b3e977a0f1a49572977849c3

Пејачката блеска од среќа со своите најблиски

Неда Украден пред неколку дена го прослави својот 72-ри роденден. Во оваа прилика таа ги собра своите најблиски и реши овој посебен ден да го помине во топла семејна атмосфера.

Одлучила прославата да ја одржи во својата куќа во Лепене, во близина на Бока Которска. Сликите со најмалите ќе ве остават без здив. Можете да видите колку гордата баба им е посветена и колку ја сакаат. Сите заедно ги дувнаа свеќите и уживаа во тортата.

Screenshot 2022-08-18 155237
Screenshot 2022-08-18 155255

Пејачката за оваа прилика облекла многу интересно киномо. На себе имаше различни нијанси и дезени, но доминантна боја беше жолтата. Совршената шминка го комплетираше целиот изглед, а Неда уште еднаш покажа дека годините не и можат ништо и дека изгледа се подобро и подобро.

Се надеваме дека ќе и се исполнат сите желби, а судејќи по нејзината насмевка и описот на фотографиите, сигурно веќе се исполниле. „Мојата мерка за среќа! Живели“, напиша гордата пејачка.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit