ГИ ТОПИ МАСНИТЕ НАСЛАГИ, ЦЕЛУЛИТ И ГО ЧИСТИ ТЕЛОТО ОД ТОКСИНИ Заменете еден оброк со ова смути и ќе го препородите вашето тело

5 август, 20220
Screenshot 2022-08-05 144715

Се препорачува да се консумира три пати неделно

Ретко кој може да одолее на газираните сокови, слатки и грицки.

Иако имаат неодолив вкус, овие намирници не се баш идеални сојузници за витка линија, а ниту за здравјето.

Покрај тоа, тие се најголемите причинители за појава на целулит и масни наслаги.

За да се намали нивната видливост, може да помогне овој пијалок.

Содржи доволно витамини и минерали кои му се потребни на телото, а исто така ќе го намали нивото на масти во вашето тело.

Доволно е да замените еден оброк со ова смути.

Правете го ова три пати неделно за да му ја дадете на вашето тело потребната детоксикација.

Состојки:

исцеден лимон

диња со средна големина

прстофат сол

малку свежо мелен бибер

1/3 лажичка рендано морско оревче

малку сечкан селен

2 супени лажици овесни снегулки

мала шолја свеж сок од јаболко

2 чешниња лук

Исечете ја дињата на коцки, а потоа додадете ги сите состојки во блендерот (освен овесните снегулки). Кога ќе добиете хомогена смеса, додадете го и овесот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit