„Го топиш бетонот колку си жешка“: Карлеуша во комбинација која можете да ја ископирате за помалку од 2.500 денари

21 мај, 20220
jk020120220012-830x0

Минијатурните шорцеви не го „покрија“ најопасниот атрибут

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша на многумина им ја разгоре фантазијата со својот предизвикувачки, летен стајлинг кој секоја жена лесно може да го ископира.

Карлеуша позираше во бел везен топ, толку кратки шорцеви, што не успејаа да го сокријат нејзиниот најопасен атрибут. Јелена ја спои оваа комбинација со длабоки бели чизми и аксесоари во кремасти нијанси.

Јелена сè зачини со пози на скејт, а додека се возеше и се фотографираше, во преден план беше нејзината витка фигура, но и бујното деколте.

Пејачката уште еднаш покажа зошто важи за модна икона, а сите ги воодушеви со оваа комбинација, но и со својот изглед.

Бидејќи сличен топ може да се најде за околу 600 денари, а идентични шорцеви за околу 1.500 денари, стајлингот на Јелена можете да го „ископирате“ за помалку од 2.500 денари.

 

karleusa-830x0
karleusa2-830x0
karelusa1-830x0

„Ах, каква бомба“, „Изгледаш како тинејџерка“, „Кралица на летото“,„Гориш“, „Бетонот се топи колку си жешка“, „Не можам да го тргнам погледот од твојата позадина“, „Што возиш, извади го албумот, па потоа“, „Како милион долари во кеш“, се дел од коментарите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber