ГУДЕЉ ДОАЃА НА РОДЕНДЕНОТ НА АНАСТАСИЈА! Ражнатовиќ подготвува гала прослава за нејзиниот ден!

24 мај, 20220
Screenshot_9

Анастасија Ражнатовиќ наскоро ќе слави роденден, а како специјален гостин се очекува нејзиното момче, познатиот фудбалер Немања Гудељ.

 

 

Анастасија на 25 мај ќе наполни 24 години, како што се шпекулира, младата пејачка подготвува гала прослава.

 

Како што планираше Анастасија, роденденската забава ќе биде организирана во ресторан во главниот град, каде ќе се соберат семејството, многу пријатели на Анастасија, како и нејзиното момче Немања Гудељ, кој специјално за оваа церемонија ќе допатува од Шпанија.

 

– Анастасија е многу возбудена, се организира веќе десетина дена за таа вечер сѐ да функционира беспрекорно. Учествува во сите сегменти, од изборот на музика до украсувањето, но и тортата – рекол изворот.

 

– Нејзиното момче Немања Гудељ доаѓа од Шпанија да го прослават роденденот. Воедно ќе биде идеална можност да се запознаат со Цеца и Вељко.

 

Како што понатаму се наведува, на списокот има повеќе од сто гости, меѓу кои и познати личности.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber