Гумените ЧИЗМИ и оваа година ќе бидат ТРЕНД: Покрај нив нема да ви треба ниту еден МОДЕЛ бидејќи вредат за сите ПАРИ!

15 септември, 20220
2915_karsten-winegeart-km0vitutqkg-unsplash_f

Вредат за секој вложен денар

Кога ќе дојде есента, со неа доаѓаат и грди дождливи денови. Тогаш сè што сакаме е да најдеме чизми кои нема да пропуштаат вода. Ова е можно само со гумени чизми, бидејќи сите други видови материјали, природни и вештачки, пропуштаат.

Модата оваа зима ќе биде во знак на сите светли бои и трендови од 90-тите. Што се однесува до обувките, според дизајнерите, ќе ви треба само еден модел – гумени чизми.

Одлично одат со фармерки, фустани, здолништа, но и тренерки. Гумените чизми се модел во кој вреди да се инвестира бидејќи секоја жена често ќе ги носи. Тие се многу практични, топли и удобни. Совршени се за оние денови кога врне дожд или снегот почнува да се топи.

Најдовме неколку предлози за стилизирање на овој модел на чевли. Погледнете како можете да ги носите:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit