Дали го препознавате девојчето на сликата? Таа денес е една од НАЈПОПУЛАРНИТЕ пејачки на Балканот (ФОТО)

10 септември, 20220
marija-serifovic

Многумина не би ја препознале

Многу познати личности често на социјалните мрежи објавуваат фотографии од детството кои ги потсетуваат на тој безгрижен период од животот за да им покажат на своите обожаватели како изгледале порано.

Меѓутоа, во случајот со оваа фотографија тоа го направи мајката на познатата пејачка, која и сама е позната личност.

Имено, во една прилика Верица Шерифовиќ објави слика од Марија како мала.

Корисниците на оваа социјална мрежа особено ги интересираше тоа што Марија има машна на главата, бидејќи денес пејачката се облекува како машко и ретко се гледа нашминкана, а камоли целосно дотерана како нејзините колешки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit