Дара Бубамара без ФОТОШОП: Пејачката во издание кое ја шокираше јавноста (ВИДЕО)

19 ноември, 20220
b4bfd69b11cddda392ce088baaae19f80047fbab

Видеото на Дара Бубамара предизвика лавина од коментари

Пејачката често е мета на критики поради користењето фотошоп и филтри. Неодамна беше објавен список на наводни операции кои Дара ги имала на телото, а некои велат дека во својот изглед вложила 45.000 евра.

Видеото кое беше објавено на „TikTok“ предизвика бројни коментари.

„Даро, што правиш, колку фотошоп всушност користиш“, „Се исплашив“, „Ова нема врска со таа личност на сликите“…се само некои од нив.

Дара во една прилика пред медиумите истакна дека не гледа проблем во тоа и дека ги разубавува сликите како и сите други.

Видеото може да го погледнете ТУКА.

– Медиумите постојано пишуваат дека сум фотошопирала ова и она. Што се однесува до сликите, ги разубавувам, се е тоа нормално. Сите го прават тоа и јас не гледам проблем. Што е важно дали некому му смета ако мене ми се допаѓа? Само не ми е јасно како се фотошопира видео? Зошто велат дека го правам тоа кога не е вистина? Само се дебелеам каде што треба. Па, постојано се снимам на одмори. Тука јасно се гледа дека ништо не може да се смени. Искрено не ми е грижа што мисли некој за мене. Секако сум јавна личност, па навикната сум да се кажуваат и пишуваат секакви работи – изјави Дара.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber