Денес имаат бисерни насмевки, а некогаш одбегнуваа да се насмевнат – ОВИЕ фолк – ѕвезди целосно го променија својот изглед

5 август, 20220
Kolaz-pre-operacija

Познатите личности мораат да се грижат за својот изглед, па затоа често прибегнуваат кон естетска хирургија за да ги поправат своите маани.

За холивудската насмевка, многу наши ѕвезди не можат да ѝ се заблагодарат на мајката природа, туку на одличните стоматолози и импланти.

Александра Пријовиќ веќе подолго време е во центарот на вниманието на тамошната јавност, а она што е особено интересно е како изгледаше кога за прв пат се појави на јавната сцена.

Јелена Карлеуша и Цеца Ражнатовиќ се едни од ретките на кои не им требаа вештачки импланти, со оглед на тоа дека и претходно имаа заводлива насмевка.

Но, и двете пејачки сепак се решија на овој чекор, а нивните лица се уште ги красат бисерни насмевки.

Сораја Вучелиќ имаше голема празнина меѓу предните заби и кога ќе ги погледнете старите фотографии, се забележува огромна промена на целото нејзино лице.

Рада Манојловиќ, на која и беа најпотребни, со оглед на тоа што се занимава со јавна работа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit