Дизајнерската чанта која чини 60 долари: Мала е и практична, а била ЗАШТИТЕН ЗНАК на дамите со стил од почетокот на 90-тите

22 септември, 20220
21574_tasna_f

Оваа година трендовите повеќе ги поставуваат познатите отколку социјалните мрежи. Тие се како Халеевата комета – повторно се појавуваат на секои неколку години, па дури и да сме родени во деведесетите, ќе живееме да го носиме стилот на педесеттите или седумдесеттите.

Летово на ред дојдоа додатоците од две илјадити. Заедно со розови очила (реални, не метафорични) и пластичниот повеќебоен накит, на улиците на сите модни престолнини можеме да видиме и чанти со толку кратки рачки што можат да се носат веднаш под рамото.

Секоја година има своја чанта. Во 2021 година, познатите личности ја пронајдоа совршената комбинација на одржлива мода и две илјади години и се одлучија за чантата „Gabby“ од модниот бренд „JW Pei“ изработена од веганска кожа. Чантата се продава за 60 долари и може да се најде во продажба за под 50 долари.

Чантата „Габи“ најчесто може да се забележи на рамото на ИТ девојката Емили Ратајковски, која ја има во сите бои.

И манекенката Ирина Шајк во својата прошетка во Њујорк се одлучи за брендот „JW Pei“.

Чантата може да се најде во сите бои и е тотален хит на сезоната.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit