ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА ИЛИ ГРЕШКА? Хајди Клум (48) ја покажа феноменалната фигура во ПРОВОКАТИВЕН фустан (ФОТО/ВИДЕО)

12 јануари, 20220
Screenshot_6

Моделот Хајди Клум ја скокотка фантазијата на обожавателите во провокативен фустан, откривајќи ги грбот и бутовите.

 

Ѕвездата, родена во Германија (48), позираше со насмевка во жолт фустан од тантела.

 

Верувајќи дека помалку е повеќе, мајката на четири деца покрај фотографија на Инстаграм напиша: „Ова е мојот нов омилен фустан“.

Што има тука да не се допаѓа?

 

Супермоделот во текот на зимата ја покажа својата неверојатна фигура во оскудна облека.

 

Хајди изгледа феноменално во петтата деценија, а во неколку наврати истакнала дека комбинацијата на вежбање и здрава исхрана е најзаслужна за линијата.

 

Малку може да се сокрие во новиот жолт фустан. Светло жолтиот фустан го усогласи со разбушавена коса и проѕирни штикли.

 

А погледнете го и ова ВИДЕО

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris