Доведете ја линијата до совршенство: 30 минутни пилатес вежби со кои се топат масните наслаги (ВИДЕО)

21 септември, 20220
Fitnes-11

Не се откажувајте и правете ги овие вежби секој ден

Ако не сте задоволни со вашата линија, време е да се посветите на вежбање.

Ви предлагаме сет пилатес вежби во траење од 30 минути.

Со еден тренинг можете да согорите најмалку 300 калории, а што е уште поважно ќе ги активирате сите мускули.

Не се откажувајте и правете ги овие вежби секој ден и вашите напори дефинитивно ќе се исплатат.

Време е да започнете со вежбање!

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit