„Домашното“ издание на Карлеуша ќе ве препоти: Се сончаше во луксузниот двор, а преку градите само срциња од латекс (ФОТО+ВИДЕО)

12 мај, 20220
jk1-830x0

Пејачката со следбениците на Инстаграм сподели две нови фотографии и видео, а не се знае каде е попровокативна

 

 

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша го искористи топлиот ден и летната температура, па се сонча во дворот на својата луксузна вила.

 

Пејачката сподели две нови фотографии со своите следбеници на Инстаграм, а не се знае на која е попровокативна.

 

Фотографиите погледнете ги ТУКА

 

Јелена позираше на бел кревет и така го истакна својот тен. Носеше високи црни сандали кои наликуваа на чизми, а во провокативен стил и одеа до колена.

 

Над градите имаше црн латекс бикини во форма на срце. Сепак, никој не го задржа погледот таму, туку многумина го забележаа нејзиното извајано тело, но и нејзините атрибути. Веднаш следеа бројни коментари и лајкови.

 

А видеото може да го погледнете ТУКА

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber