ЖЕНИТЕ НЕ ЗНААТ ДЕКА ОВАА ЕРОГЕНА ЗОНА ГИ ПОЛУДУВА МАЖИТЕ: Пред СЕКСОТ направете му го ОВА и веднаш ќе ДОЖИВЕЕ ОРГАЗАМ

19 септември, 20220
676

Тоа е дел од телото на кој речиси никогаш не се обрнува внимание, што е голема грешка

Квалитетниот секс е многу повеќе од стимулација на гениталиите. Доколку во предиграта вклучите и други ерогени зони, сексот ќе биде многу позабавен и повозбудлив. Сексуалните терапевти велат дека повремените изненадувања во кревет ја зголемуваат возбудата и ги прават оргазмите многу помоќни.

На машкото тело има многу чувствителни точки, а една од нив е и папокот. Тоа е дел од телото на кој речиси никогаш не се обрнува внимание, што е голема грешка. Што треба да направите? Нежно поминете со усните преку стомакот, останувајќи на папокот.

Прво го бакнувате, а подоцна правите кружни движења со врвот на јазикот. Резултатот нема да изостане.

Ако и вие и вашиот партнер сте расположени малку да се „извалкате“, намачкајте го пределот на папокот со чоколаден или овошен сируп и нежно и сензуално излижете го. Во исто време, допирајте го по интимниот регион.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit