Задолжително ставете го до креветот: Оваа намирница ќе ви овозможи мирен сон

23 јануари, 20220
Screenshot_13

Сѐ што треба да направите е да пресечете еден лимон на четири дела, да го ставите во чинија и да го посолите, па да го поставите веднаш до вашиот кревет. Ова треба да го повторувате секоја вечер, a резултатот е неверојатен.

 

 

Ова комбинација го олеснува дишењето, посебно за луѓето кои патат од асма, алергија или се настинати.

 

  • Лимонот ги одбива инсектите, меѓу кои и комарците
  • Нема засипнат глас наутро
  • Мислите наутро се побистри
  • Ќе се разбудите побрзо без кафе
  • Просторијата мириса свежо
  • Крвниот притисок се нормализира

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber