ЗАПРОСЕНА НАТАША БЕКВАЛАЦ: Еве кој е четвртиот среќник!

19 септември, 20220
Screenshot_3

Пејачката Наташа Баквалац неодамна се врати од Америка каде беше на голема турнеја, а колку е популарна на друг континент говори и податокот дека поп ѕвездата наводно добила предлог за брак.

 

 

 

Наводно, пејачката ја запросил бизнисмен кој поседува транспортна компанија, по настапот во Чикаго.

 

-Наташа првпат настапува во Америка, билетите за сите настапи се распродадени во рекордно време, клубовите преполни, а сопствениците пресреќни од заработката. Живеат многу луѓе од просторот на поранешна Југославија кои се желни за локална музика, а Наташа е позната по добриот глас, но и по одличната атмосфера што ја создава на своите настапи, рекол изворот, кој потоа открил како посилниот пол реагира на Беквалац.

 

-Мажите одлепија по Наташа. Сите и се додворуваат, на секој начин се обидуваат да стапат во контакт со неа и да ја запознаат. На настапите и праќаат пијачки за да ја импресионираат, но таа само учтиво се насмевнува и му вели на келнерот да се заблагодари, но дека не прифаќа пијалоци од гости. Еден господин бил толку воодушевен од неа што ја запросил, рече изворот, и открил кој е новиот додворувач на Беквалац.

 

-Зборуваме за Србин кој со децении живее во Чикаго, таму израснал. Тој е сопственик на транспортна компанија и поседува десетици камиони. Тој е исклучително богат и успешен во својот бизнис. Успеал да и пријде на Наташа на еден настап и потоа ја замолил да се омажи за него, објаснил соговорникот, а потоа открил како пејачката реагирала на предлогот за брак.

 

-Наташа почна да се смее и во нејзин стил му одговори дека и е доста од бракови и дека нема намера повторно да се “заебе“ на истиот начин. Таа тоа го сфатила како шега и не придавала значење, иако тој подоцна им рекол на пријателите дека е сериозен кога ја запросил, додава изворот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit