„Зацртав дека ќе имам 55 килограми“: Дара Бубамара драстично ОСЛАБЕ и нема намера да престане (ФОТО)

1 декември, 20220
0a8846a3a825c59c5d4310307a29fdaf72c1db7f

Пејачката сега внимава што јаде

Пејачката Дара Бубамара често е критикувана поради својот изглед. Многумина ја нападнаа и тврдеа дека премногу ги фотошопирала своите слики. Сепак, Дара решила да ги земе работите во свои раце и да ги запре обвинувањата.

Таа сега се грижи за исхраната и се труди линијата да ја доведе до совршенство. Веќе видно ослабела, но нема намера да застане тука.

„Сега сум на диета, планирам да имам 55 килограми. Во јануари одмарам, одам во Дубаи, ќе одморам, ќе бидам со моето друштво“, изјави Дара за „ Ексклузивно“.

Таа кажа и што ќе облече за Нова година, па можеби фустанот е мотив за желбата на пејачката да ослабе.

“За Нова година мора да биде малку попразнично и некако поинакво, не како секој ден. Сакам да биде навистина елегантно”, истакна Дара.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş