За најдобриот почеток на денот: 15 минути утрински пилатес

23 ноември, 20220
Fitnes-7

Доколку сакате да ги затегнете мускулите, но и да го опуштите телото, пилатес е одличен избор.

Ви предлагаме комплет вежби за дома во траење од 15 минути.

Можете да ги правите каде ви одговара, а се препорачува да вежбате наутро.

Немате повеќе изговори, почнете да вежбате!

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber