ЗА НЕА ГОДИНИТЕ СЕ САМО БРОЈ! Познатата манекенка ги покажа облините во никогаш пожешко издание! (ВИДЕО)

21 јуни, 20220
Screenshot_6

Познатиот модел Елизабет Харли неодамна го прослави својот 57 роденден, а тоа не ја спречува да објавува свои провокативни фотографии на Инстаграм

 

 

Елизабет Харли неодамна ја воодушеви публиката со кратко видео во кое скока и игра во едноставно, црно бикини со детали направени од златни алки.

 

Убавата бринета всушност рекламира бикини кое сама го дизајнирала на овој начин, а истакнала дека тоа ѝ е омилен модел. И навистина – одлично ѝ стои, го истакнува нејзиното бујно природно деколте, но и совршено витката линија.

 

ВИДЕОТО МОЖЕТЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ ТУКА.

 

Иако веројатно мислевте дека оваа фигура Елизабет ја должи на ригорозната диета, таа тврди дека животот е прекраток за да држи диета. Сепак, вели дека се труди одвреме-навреме да се грижи за она што го внесува.

 

– Сега јадам малку повеќе отколку во младоста, но не јадам брза храна и не пијам газирани пијалоци само еднаш месечно. Животот е премногу краток за да се биде на строга диета. Слабост ми е путерот од кикирики, ако го имам дома, секогаш кога ќе поминам покрај него го пикам прстот во теглата – изјави неодамна таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber