Инстаграм гори поради Јелена Карлеуша! Дивата цела во златно повторно чекор пред сите (ВИДЕО)

24 јуни, 20220
Screenshot_7

Не ѝ недостига ниту храброст ниту искуство да ги испровоцира фановите. Ова издание со кое се пофали Јелена Карлеуша прилично ги изненади сите нејзини следбеници.

 

 

 

Популарната дива и овој пат реши да направи смели и провокативни фотографии, но за разлика од сите досега, кои ги објавува во последно време, овој пат Јелена Карлеуша позираше облечена цела во златна боја, односно во златен фустан создаден од домашната дизајнерка, Версаче сандали во ист дезен, но и посебни детали на нејзините стапала.

 

А како тоа изгледаше може да погледнете ТУКА

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit