Како да согорите и до 500 калории? Половина час пеколен ритам (ВИДЕО)

12 јануари, 20220
Fitnes-4

Жестоко и со минимални паузи

Сакате да ги затегнете мускулите и да согорите вишок калории во исто време?

Подгответе се за енергично вежбање и литри пролеана пот.

Ви предлагаме сет домашни вежби во траење од 30 минути кои максимално ќе ги тестираат вашите способности.

На крајот, трудот сигурно ќе се исплати.

Активирајте се и почнете да вежбате!

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris