КАКО ИЗГЛЕДА МЕГАН МАРКЛ КОГА ОДИ НА ШОПИНГ? Сите забележуваат дека имиџот ископирала од оваа позната актерка

24 октомври, 20220
Screenshot_4

Меган Маркл била видена во Калифорнија како оди на шопинг со пријателката, а нејзиниот стил неодоливо потсетувал на стилот на Анџелина Џоли

 

 

 

Откако и колегите актери ја критикувале поради нејзината изјава дека била ангажирана да „глуми будала“ во американскиот ТВ-квиз „Се’ или ништо“, Меган Маркл отишла на терапија со шопинг.

 

Актерката и војвотката од Сасекс била видена како со пријателка влегува во продавница за спортска облека и излегува од неа со полни кеси.

 

Војвотката носела краток комбинезон во маслинести тонови, додека преку рамениците префрлила зелен џемпер. Со темните очила за сонце и големиот шешир, Меган Маркл неодоливо потсетувала на Анџелина Џоли и нејзиниот стил на облекување.

301331_meganmarkl_ff
301333_meganmarkl1_ff
301335_meganmarkl5_ff
301339_meganmarkl2_ff

Комбинезонот е дело на модниот бренд „Монтесито“, а опишан е како многу модерно и удобно парче облека. Од друга страна, џемперот го носи потписот на „Ралф Лорен“, а војвотката на нозете носела сандали „Ема Парсонс“.

 

По шопингот, Меган била видена како оди на ручек со пријателката, а потоа си заминала дома. Секој нејзин чекор го следеле и телохранителите кои воделе сметка за тоа актерката безбедно да се врати кај сопругот и децата.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber