КАКО МИЛИОН ДОЛАРИ! Познатата манекенка позираше во краток црн фустан! (ФОТО)

23 јуни, 20220
Screenshot_9

Манекенката Емили Ртајаковски го привлече вниманието на модната недела во Милано со неверојатно издание

 

 

Манекенката и актерка Емили Ратајковски важи за една од најдобро облечените луѓе во светот, а често ѝ успева во малку необични и неочекувани комбинации.

 

Црниот фустан со набори на половината ја истакна нејзината витка фигура, а посебен детал беше горниот дел обликуван со цврст обрач.

Колку и да беше ефектен фустанот, манекенката го спои со неочекувани обувки – високи кафени чизми, кои во овој случај беа излишни.

 

Инаку, Емили важи за една од најубавите манекенки на светот, а манекенската кариера ја започнала на 14 години кога потпишала договор со „ Ford Models “.

 

Потоа следуваат многу успешни кампањи кои ја ставаат на самиот врв на американското манекенство.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber