КАРЛЕУША во попровокативно издание од било кога (ФОТО)

19 август, 20220
Screenshot_5

Јелена Карлеуша летото го поминува работејќи на црногорското приморје. Во паузата од настапите пејачката се опушта и ужива во морските привлечности.

 

 

Така беше вчера во Будва. Карлеуша реши да се опушти на јахта, каде се сликаше неколку пати и ги полуде своите следбеници на социјалните мрежи.

 

Фотографиите може да ги погледнете ТУКА

 

Јелена позираше на палубата во танга, но и без горниот дел! Таа се намести и се фотографираше од сите агли, а потоа стана, седна на работ и само со едната рака ги покри голите гради.

 

Уште фотографии може да погледнете ТУКА

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit