Карлеуша доби подарок од 32.950 евра

24 декември, 20220
Screenshot_5

Поп пејачката Јелена Карлеуша покажа какви подароци има под својата новогодишна елка.

 

 

 

Како што може да се види од нејзиниот Инстаграм профил таа пред празниците добила прескапа чанта што ретко кој може да си ја дозволи, освен славни како Ким Кардашијан Викторија Бекам, Џенифер Лопез.

 

Оваа прескапа црна чанта чини 32.950 долари.

 

Останува непознато од кого ја добила чантата.

 

ЧАНТАТА МОЖЕ ДА ЈА ПОГЛЕДНЕТЕ ТУКА!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş