Карлеуша како палава барбика: На главата фантомка, а долу се се гледа, глетката е чиста „перверзија“

30 декември, 20220
jk-830x0

Постојано се нижеа комплименти за нејзината комбинација

Поп дивата Јелена Карлеуша синоќа настапи во Босна и Хречеговина, а со својот провокативен мрежест костим ги воодушеви сите.

Таа облече скап комбинезон кој ги истакна нејзините бујни атрибути, а овој пат покрај телото носеше моден додаток и на главата.

Секси изданието, мрежестата фантомка и корсетот со кој Јелена ја истакна својата половина, никого не остави рамнодушен.

Со оглед на тоа што костимот откриваше премногу, публиката особено ја заинтригира како вешто успева да ги спакува своите бујни атрибути и додека скока и пее на сцената да не излезе нешто што не треба.

Иако на почетокот изгледаше како да нема долна облека, сè беше на свое место и секој детал беше добро сокриен – мора да признаеме дека таа секогаш успева во тој момент на интрига.

Комплиментите се слеваа, не само поради нејзината комбинација, туку и поради нејзиниот изглед. Детали погледнете ги во галеријата подолу.

jk-9-830x0
jk-8-830x0
jk-2-830x0
jk-3-830x0
jk-4-830x0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş