Карлеуша на мотор со пушка во рацете: Од градите надолу „испаѓаат очи“ од жешката сцена (ФОТО)

16 мај, 20220
jk-830x0

Карлеуша опасно провоцира, а во раката има „реквизит“.

 

 

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша ми ја разгоре фантазијата со провокативни, но и опасни кадри и ги воодушеви љубителите на оружјето.

 

Карлеуша позираше во перфориран црн костим, со огромно нешто на средината на стомакот што не издржи материјалот, па на Јелена малку и испаднаа градите.

 

Јелена е фотографирана седи на мотор, а во рацете држи автоматска пушка „узи“, што ја направи глетката уште поопасна за многу мажи.

 

Фигурата на песочен часовник и бомбастичните атрибути испотија многумина, а на многу припадници на посилниот пол сигурно не би им било лесно доколку се најдат пред пејачката во ова провокативно издание.

 

jelena-karleusa00001-830x0
jelena-karleusa00002-830x0

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber