КАРЛЕУША повторно изгледа брутално: Новите слики на социјалните мрежи оставаат без здив (ФОТО)

29 јуни, 20220
Screenshot_4

Пејачката остава без зборови

 

Јелена Карлеуша важи за една од најатрактивните пејачки на естрадата. Нејзините модни комбинации ги копираат и домашни и странски познати личности. Модните критичари ја нарекуваат жена со стил и никогаш немале замерки за нејзиното облекување. Ретко кој може да се пофали со тоа.

 

Таа продолжува да изненадува со својот изглед. Оваа комбинација е една од многуте кои се позитивно коментирани. Облече цветен фустан, нејзината фигура дојде до израз, а бујните гради беа во прв план. Јеца им дала инспирација на многу припаднички на понежниот пол. Цветните фустани се хит ова лето, а погодни се за топлите денови кога ви е потребна гардероба во која ќе се чувствувате удобно и привлечно.

Погледнете ТУКА

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit