Карлеуша провоцира со најопасниот атрибут: Облече шорцеви за да го подигне задникот, па тверкаше

2 октомври, 20220
Screenshot_16

Пејачката Јелена Карлеуша сподели брутлна фотографија на својот Инстаграм профил со што буквално нејзините следбеници ги остави без текст.

 

 

 

Имено таа го фотографираше за прв пат својот задник сосема гол, без гаѓи или танга на себе, со што предизвика лавина на брутални коментари.

 

„Можеме ли да го пипнеме“, „Брутално, уфф“, „Најдобар задник, дефинитивно“, се само дел од коментарите.

Таа сподели и видео како ги мрда левата и десната страна од задникот нагоре надоле со што уште повеќе им го помати умот на мажите.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber