Колекционерски моден детал од400.000 ДЕНАРИ! Јелена Карлеуша го потврди статусот на МОДНА ИКОНА! (ФОТО)

18 мај, 20220
9af6a15750c45a0d0fae0f6587ac5098fc1d79dd

Покрај тоа што овој додаток е многу скап, многу е тешко да се најде бидејќи е колекционерски

Станува збор за очила, кои се винтиџ модел на Шанел од 1994 година, кој е многу редок и чини вистинско богатство. Овие очила не можат да се најдат во слободна продажба и многу тешко се доаѓа до нив најдат, ако не сте Јелена Карлеуша.

Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша ги воодушеви своите следбеници и љубители на високата мода со овој винтиџ аксесоар, а на сите им се заврте од неговата цена!. Станува збор за речиси 400.000 денари, или 6.640 евра! Сè уште не сме сигурни која е целта на овие очила без стакла и дека за таа цена би можеле барем да имаат некоја функција, но сепак се многу упадливи и ја комплетираат целата слика.

Јелена позираше во бело здолниште и црн топ, а оваа комбинација ја заокружи со златни сандали и чанта, но најголемо внимание привлекоа нејзините очила. Дури и да имате пари да си дозволите ваков моден детал, многу е тешко да се дојде до него. Затоа Јелена уште еднаш докажа дека е модна икона од светски размери.

Screenshot 2022-05-18 223649
Screenshot 2022-05-18 223706
Screenshot 2022-05-18 223721
Screenshot 2022-05-18 223736
Screenshot 2022-05-18 223750

Веднаш ја смени и сликата на профилот, објавувајќи слика само од нејзиното лице со овие уникатни очила:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber