Контроверзниот вереник на Меган Фокс во шилесто одело: Не смееле да му пријдат за да не се повредат!

21 ноември, 20220
1669028340478-tan2022-11-21231527730-830x0

Вереникот на Меган Фокс, Колсон Бејкер, попознат како „Machine Gun Kelly“, ги привлече љубопитните погледи во шилесто одело во кое се појави на доделувањето на Американските музички награди во Лос Анџелес.

Имено, овој 32-годишник облекол виолетово одело прекриено со шилци, кое го искомбинирал со големи чизми кои исто така имале боцкави шилци.

Ја однел дома наградата за најпопуларен рок артист, па некои музичари не смееле да му пријдат и да му честитаат, да не случајно се боцнат на шилците и се повредат.

Најмногу проблеми имаше Лајонел Ричи, кој седеше покрај Коулсон во публиката.

Инаку, ова е втора година по ред како Кели ја добива американската музичка награда за омилен алтернативен изведувач.

Во галеријата подолу погледнете ги фотографиите од познатиот рокер:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber