Кројот на КЛАСИЧЕН мантил ќе биде НЕИЗБЕЖНО парче облека оваа ЕСЕН

19 септември, 20220
Screenshot_8

Со добар, класичен мантил, лесно е да се комбинираат разни есенски комбинации

 

 

Дождливото време краде и животна и модна инспирација.

 

Затоа во овие ситуации се држиме до старите добри класични парчиња и овој пат акцентот го ставаме на палтото.

 

Без разлика дали сте љубители на бохо стилот, елеганцијата, лежерните комбинации, безвременскиот мантил е незаменлив во есенските аутфити и оди буквално со сѐ.

 

Screenshot_5
Screenshot_6
Screenshot_7

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit