Марија Шерифовиќ на кислород: Пејачката ги загрижи сите со објавата, успеа да изговори само еден збор

16 септември, 20220
1024x683-250c84c2-2baa-11ec-acfc-3a925a8303a3

– Уф – напиша кратко Шерифовиќ

Пејачката Марија Шерифовиќ ги загрижи своите следбеници со нова објава на социјалните мрежи.

Имено, Марија на својот Инстаграм профил објави стори во кое има маска за кислород додека лежи во темна просторија.

– Уф – напиша кратко Шерифовиќ.

По објавата на оваа пејачка, многу обожаватели се загрижија за нејзиното здравје, а многумина ја прашаа дали е се во ред.

Да се потсетиме, Марија неодамна се најде во центарот на скандал за нарушување на јавниот ред и мир кога среде ноќ го запрела својот автомобил на улица и ѝ викала на непозната девојка.

Шерифовиќ призна дека инцидентот се случил и дека тоа е таа на видеото кое кружи на интернет.

– Иако никого не треба да засега, добив некои приватни лоши информации. Единствената личност на која треба да се извинам е мојот автомобил и ако разбудив некого – изјави пејачката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit