Милица Павловиќ ЖАРИ и ПАЛИ во Дубаи: Пејачката позираше во бикини, ги маѓепса сите со своите витки нозе (ФОТО)

28 ноември, 20220
mp2

Пејачката посетила бар со неверојатен поглед на градот, позираше во костим за капење и ги воодушеви своите следбеници

Пејачката Милица Павловиќ решила да искористи уште неколку слободни денови за да се опушти во Дубаи, но и да помине време со своите пријатели.

Така лудо се забавувала една вечер додека со Јелена Карлеуша играле околу Саша Ковачевиќ, а веќе следниот ден се релаксирала на приватен базен.

Пејачката посетила бар со неверојатен поглед на градот, позираше во костим за капење и ги воодушеви своите следбеници.

Screenshot 2022-11-28 203219
Screenshot 2022-11-28 203246
Screenshot 2022-11-28 203302
Screenshot 2022-11-28 203320

Милица на фотографиите носи црн модел кој ја истакнува нејзината фигура, но нејзините витки нозе ја понесоа целата слава. Под нејзината објава се создаде море од коментари и никој не остана рамнодушен на нејзиниот изглед.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş