Милица Павловиќ ПОЛУДЕ: На среде настап му го земала телефонот и го фрлила (ВИДЕО)

12 јануари, 20220
Screenshot_1

Последните неколку дена на интернет кружи видео на кое младата ѕвезда Милица Павловиќ му зема телефонот на момче од публика и го фрла зад неа.

 

Како што дознаваат медиумите, момчето постојано се обидувало да ја сними под здолништето .

 

– Милица цело време одлично се забавуваше со публиката, додека тој не почна да снима под нејзиното здолниште. Таа неколку пати го предупреди да не го прави тоа, но типот не сакаше да се откаже Милица во моментот полуде и му подаде рака на момчето, тој мислеше дека ќе снима со неговиот телефон, тој ѝ го даде и таа го фрли зад себе – заклучува изворот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris