Милош Биковиќ ја одведе својата девојка на егзотично патување – Погледнете какво романтично изненадување ѝ приреди!

8 август, 20220
661221_milos-bikovic-ata-juzni-vetar-22062022-0014_f

Милош Биковиќ и Ивана Малиќ ги спакуваа куферите и се упатија на егзотична дестинација да се одморат и да ги наполнат батериите далеку секојдневните обврски.

За тоа колку уживаат, сведочат нивните објави на социјалните мрежи на кои јасно се гледа романтичната страна на Биковиќ.

Во интимна прегратка под сонцето на Бали, заљубениот пар ги гледаше прекрасните бои на хоризонтот и со еден потег на сите им стави до знаење колку се среќни и уживаат во секој заеднички момент.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit