Многу ѕвезди можат да научат од неа: Цеца покажа како се носи фустан со ГОЛИ РАМЕНА, еден детаљ паѓа во очи (ФОТО)

8 мај, 20220
339079_280306224-1440375006419010-4396502027410301261-n_ff

Цеца на една белградска прослава се појави во долг фустан со голи рамена

Светлана Цеца Ражнатовиќ долги години плени на музичката сцена со нејзината музика, но и стилот на облекување кој привлекува големо медиумско внимание.

Со секое нејзино појавување сите погледи на јавноста се вперени во неа. Така беше и на денешната прослава каде Цеца се појави во долг црно-бел фустан, со ремен околу половината.

Горниот дел од фустанот и паѓаше на рамениците, па Цеца реши целиот аутфит да го комплетира со долги кружни обетки кои допринесоа за целокупниот впечаток и направија Цеца да изгледа елегантно и покрај едноставниот фустан.

339080_279874830-5725787340769318-2677948598706176270-n_ff
339081_280105421-1206310320114152-3735620174823815507-n_ff
339082_280199809-310914524560907-3968268978711929690-n_ff
339083_279927395-307010684940184-1263653485064317541-n_ff

Таа одговараше на прашањата на новинарите и во таа прилика никогаш не ги симна големите црни очила кои и беа на лицето.

Како што има направено многу пати досега, Цеца ја подигна косата во високо опавче, што на целата комбинација и даде младешка нота.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

Eskişehir Odunpazarı Escort Işıltı