Наташа Беквалац објави фотографии во костим за капење: Новосадската барбика ги запали социјалните мрежи (ФОТО)

28 јуни, 20220
b479f4c871615e50c23af84b9cfc026e9312666e

Објави слики во бикини, а коментарите не престануваат

Наташа Беквалац реши да замине на море во Грција со ќерките Хана и Катја. Овие три убавици видно уживаат во заедничкото дружење и поминуваат квалитетно време заедно.

Наташа на својот Инстаграм профил објави фотографии во костим за капење, што предизвика бројни позитивни коментари. Во црното бикини нејзините облини дојдоа до израз. Таа позираше на работ од базен, а во преден план е тетоважата на колкот.

Screenshot 2022-06-28 215649
Screenshot 2022-06-28 215716
Screenshot 2022-06-28 215733

Пејачката неодамна за медиумите изјави дека рамниот стомак, тенките нозе и тесниот струк ги должи на редовните тренинзи и диета. Таа напорно работела за да изгледа вака, а пејачката сега има помалку од 60 килограми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit