Највкусниот пијалок против НАСТИНКА и зајакнување на белите дробови со НЕГРО БОНБОНИ (РЕЦЕПТ/ВИДЕО)

14 јануари, 20220
ee4717382f2583ec1f56e441ce4f4db792d301a1

Ова е подобро и повкусно од сируп од јагоди, верувајте.

 

Истурете лажичка и половина шеќер во ѓезве и ставете го шпоретот на највисока температура, исчистете 5 негро бонбони и додајте ги и нив. Потоа истурете цела чаша млеко и почекајте да зоврие. Промешајте само 2 пати пред крај и не грижете се бидејќи сигурно нема да се залепи за дното на ѓезвето.

 

Ако ги немате овие бонбони, може да поминат и бронхи бонбоните, но ефектот е многу подобар со негро бонбоните.

 

Многу здрав напиток за вашите бели дробови, а освен тоа е исклучително вкусен и сладок.

 

Пијте го додека е топол, бидејќи е многу ефикасен.

 

Видеото за подготовка може да го поглоеднете ОВДЕ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris