На исто место и на иста клупа: Ким Кардашијан и Канје Вест фатени заедно во јавност

21 јуни, 20220
335868_kanje-vest-kim-kardasijan-h-56711101_ff (1)

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан и раперот Канје Вест стануваат професионалци за „заедничко родителство“.

Поранешната двојка повторно се обедини за да го гледа кошаркарскиот натпревар на нивната најстара ќерка Норт.

На фотографиите се гледа како парот седи одвоено на трибините во Калифорнија, додека нивната миленичка учествуваше во натпревар од детската лига.

Ким Кардашијан носеше бела маица, светли фармерки и сини чизми, стилизирајќи ја својата бледо руса коса во опуштени бранови. Таа седеше еден ред пред раперот, кој исто така беше лежерно облечен, па тој носеше црвен дуксер, црни панталони и бејзбол капа.

Изворите велат дека парот од време на време разговарал во текот на вечерта. Сето ова се случи два дена откако Ким му оддаде почит на нејзиниот поранешен сопруг на Инстаграм на прославата на Денот на таткото.

– Ти благодариме што си најдобар татко на нашите бебиња и што ги сакаш онака како што ги сакаш! Среќен ден на таткото – напиша ѕвездата во објава на нејзиниот Инстаграм профил.

Слатката порака беше придружена со слика на Канје насмеан покрај своите деца.

Да потсетиме дека старлетата поднесе барање за развод од Вест во февруари 2021 година по речиси седум години брак.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber