НА КОЈА И СТОИ ПОДОБРО: Јелена Карлеуша и Маја Беровиќ во иста комбинација (ФОТО/ВИДЕО)

20 ноември, 20220
084643b1abf8c4dbc9edd165ae2c3657d10a7289

На најновите слики Јелена Карлеуша и Маја Беровиќ изгледаат како да се подготвени да се лансираат во друга галаксија

Се чини дека Јелена Карлеуша знае да изнесе секаков стил. Од елегантни, тренди, до костими за сценски изведби.

Иновативноста е нејзина силна страна, па добро се подготвила за настапот во Котор, за да ги остави сите без здив.

Јелена на својот Инстаграм профил објави слика и видео на кое навистина изгледа како да е од друга планета! Облечена е во тесен комбинезон, со дезен кој личи на кожа на вонземјанин и ракави кои продолжуваат во ракавици, без прсти. Околу половината има необичен појас од некаков пластичен материјал, кој заедно со проѕирните очила придонесува за футуристичкиот изглед.

Бидејќи ова парче облека има и качулка, Јелена ја подигна косата во високо опавче.

Со оглед на тоа дека изгледа многу интересно, и дека ја истакнува витката линија, единственото нешто што можеме да се запрашаме е – како се облекува ваквата гардероба?

Screenshot 2022-11-20 173148
Screenshot 2022-11-20 173205
Screenshot 2022-11-20 173222
Screenshot 2022-11-20 173248

Извесно време пред Јелена истиот стајлинг го носеше и нејзината колешка Маја Беровиќ! Сето тоа таа го објави и на Инстаграм. И што мислите, која изгледа подобро?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber