НА СЛАВНАТА АКТЕРКА ТЕШКО Ѝ ПАДНА РАСКИНУВАЊЕТО СО 10 ГОДИНИ ПОМЛАДОТО МОМЧЕ! Разочарана е затоа што мислела дека ќе ги реши ПРОБЛЕМИТЕ

24 ноември, 20220
Screenshot_7

Американската актерка Оливија Вајлд тешко го поминува раскинувањето на врската со музичарот Хари Стајлс, пренесува People.

 

 

 

 

Инсајдер им рекол на новинарите на Пипл дека 38-годишната актерка сега е „во тешка ситуација“, бидејќи раскинувањето со 28-годишниот музичар по две години романса и станало „тешко“.

 

„На Оливија ѝ е тешко по разделбата. Да, тие имаа некои проблеми во врската, но Оливија беше сигурна дека можат да се справат со нив. Сега таа е разочарана. Таа минува низ тежок период од животот“, цитира „People“.

 

Минатата недела беше откриено дека Оливија Вајлд и Хари Стајлс се разделиле но остануваат во пријателски односи. Според инсајдер, тоа било „многу пријателска одлука да се стави романсата на мирување“.

 

„Тие едноставно имаат различни приоритети кои ги спречуваат да бидат заедно. Стајлс сè уште е на турнеја и сега заминува во странство, додека Вајлд се фокусираше на своите деца и работата во Лос Анџелес “, сподели близок пријател на парот со новинарите.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber